MÖBLER / Bord / Hallbänk 9255110
*
nr 925 5110
Hallbänk
längd: 91, djup: 31, höjd: 46
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:43:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 23:22:05
1
150 kr
17/11 12:48:33
2
150 kr
17/11 12:48:33
1
150 kr (Budbetjänt)
17/11 19:29:21
3
300 kr
17/11 19:31:00
4
300 kr
17/11 19:31:00
3
300 kr (Budbetjänt)
17/11 19:35:53
5
350 kr
17/11 19:38:13
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hallbänk
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29
-
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
*
Hallbänk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5110
Hallbänk
längd: 91, djup: 31, höjd: 46
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 23:22:05 | 1 | 150 kr |
17/11 12:48:33 | 2 | 150 kr |
17/11 12:48:33 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
17/11 19:29:21 | 3 | 300 kr |
17/11 19:31:00 | 4 | 300 kr |
17/11 19:31:00 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/11 19:35:53 | 5 | 350 kr |
17/11 19:38:13 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hallbänk
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29 -
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05 -
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07